• Свеж
Ndvyxx Панталони За Жени Еластична Половината Широк Нога Памук И Лен Гасена Панталони Џебови Повик Печатени Дневна Џогери…
zoom_in

Ndvyxx Панталони За Жени Еластична Половината Широк Нога Памук И Лен Гасена Панталони Џебови Повик Печатени Дневна Џогери…

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Материјал : ПАМУК и Полиестер, УДОБНА ТКАЕНИНА И ЛАСКАВ ДОПИР. Мешавина од Памук и Полиестер, врвен површински занает, велур допир, мекост, удобен, издржлив, дише, но не и пилула, "токму" дебела за речиси секоја сезона. Увезени. Кожна постава. Затворање со двоен Прстен. Миење Раце Само. Карактеристика : повлечете го затворањето, исклучителни детали, среден/ висок струк, тенок фит, совршено ја нагласува линијата на нозете и ги издолжува пропорциите, ќе стане ваш нов фаворит. Подарок за изненадување : тоа е прекрасен подарок За Денот на Вљубените/годишнината/роденденот/празникот за вашата драга девојка или сопруга. Прилика : Летна плажа, забава, одмор, свадба. Летна плажа, забава, одмор, свадба, роденден, коктел забава, крстарење, забава и секојдневно носење. Совет за големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини во последниот блок од нашите слики. Нашите големини на облека се Азиски големини, кои се различни од табелата со големини. За ваша удобност, ви препорачуваме да нарачате една големина нагоре. По Продажбата : Услуга. Ако имате било какви прашања во врска со вашиот објект, ве молиме контактирајте со нас. Тоа е нашето најголемо задоволство за вас. Карактеристика : повлечете го затворањето, исклучителни детали, среден/ висок струк, тенок фит, совршено ја нагласува линијата на нозете и ги издолжува пропорциите, ќе стане ваш нов фаворит. Подарок за изненадување : тоа е прекрасен подарок За Денот на Вљубените/годишнината/роденденот/празникот за вашата драга девојка или сопруга. Прилика : Летна плажа, забава, одмор, свадба. Летна плажа, забава, одмор, свадба, роденден, коктел забава, крстарење, забава и секојдневно носење. Совет за големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини во последниот блок од нашите слики. Нашите големини на облека се Азиски големини, кои се различни од табелата со големини. За ваша удобност, ви препорачуваме да нарачате една големина нагоре. Упатства за нега : Препорачано Миење Раце.

Избор на клиенти..