• Свеж
Комплет За Венци Од Балон од бело Злато 100 парчиња 18 инчи 12 инчи 10 инчи 5 инчи Со Бел Металик Хром Злато И Бело Злато Конфети Балони За Невестински Туш Украси За Дипло?
zoom_in

Комплет За Венци Од Балон од бело Злато 100 парчиња 18 инчи 12 инчи 10 инчи 5 инчи Со Бел Металик Хром Злато И Бело Злато Конфети

DEN 207.84

Стока
check Достапно.

Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Бидете свесни за безбедноста при употреба партиски балони; потребен е надзор на возрасни за играње деца, овој комплет балони е погоден за деца над 8 години. Со цел да се избегне адхезија на балонот од латекс, балонот ќе се залепи за талкот во прав, така што површината на примениот балон е прашкаста,А не ВАЛКАНА. Совршениот комплет за венци од балони Од Бело злато вклучува 18 инчи бели и златни 1 парчиња,12 инчи бели и златни 15 парчиња,12 инчни балони со златни Светки 8 парчиња,10 инчи бели и златни 10 парчиња, 5 инчи бели и златни 20 парчиња со 100 парчиња лепак и балонски синџири 1 парчиња 16 стапки. Совршен Квалитет - бели златни конфети латекс балони за уште поголема забава, Изработени од одличен латекс, издржливи и не се лесни за пукање. Децата исто така можат да го користат со доверба!. Широки Апликации-комплет за лак со балон Од Бело злато за секоја декорација на забави, како што се церемонија на дипломирање, роденден, годишнина, туш за бебиња, нова година итн. Украсете во затворени простории или на отворено како позадина на фото студиото за да добиете вечно сеќавање. Лесен За Употреба-Користете хелиумска пумпа или воздушна пумпа за надувување и лепење на балоните со метални златни конфети заедно за да формирате неверојатен лак. Тријте ги на косата или тепихот за да им помогнете на конфетите да се држат до балонот!. Максимална Гаранција За Задоволство-Обезбедувањето на клиентите со одлични производи и услуги е нашата цел. Ако имате какви било прашања или предлози за нашите бели и златни балони, слободно испратете ни е-пошта. Ќе ви се вратиме во рок од 24 часа. Барате декор за балони за забави за да ги ВООДУШЕВИТЕ вашите гости на вашиот следен настан?. Сакате да додадете елегантна и стилска атмосфера на вашата моминска вечер?. Дојдовте на вистинското место!. Белите и златните венци од балони не се ништо помалку од шоу-топер!!. Нашата венец ОД БАЛОН САМ може да се користи за создавање лак од балон над масата за десерти или влезот, банер за балони, тркач на маса и многу повеќе!! Тие се совршен додаток за забава!! Пакетот ќе пристигне ненаден. 18 инчи бели/златни балони х 1. 12 инчи бели/златни балони х 15. 12 инчи злато конфети балони х 8. 10 инчи бели/златни балони х 10. 5 инчи бели/златни балони х 20. 100 парчиња лепак со точки. Балон лента x 1(32 Ft).

Избор на клиенти..