• Свеж
Ремек-дела Семејни Игри-НЦАА Охајо Државни Баки Карти За Играње-Официјално Лиценцирана Палуба За Карти За Играње За Возрасни, Деца И Семејство
zoom_in

Ремек-дела Семејни Игри-НЦАА Охајо Државни Баки Карти За Играње-Официјално Лиценцирана Палуба За Карти За Играње За Возрасни,

DEN 353.60

Стока
check Достапно.

3.5" Х 2.5 " покер големина карти за играње. Официјално лиценциран колегиум производ. 52 карти за играње и 2 шегаџии. Сите карти за лице и шегаџии имаат тимски дизајни со КЕЦ на ЛОПАТИ со специјален дизајн на колеџ за сечење дрво. Ремек - Дела-Американска Компанија За Загатки И Игри. Ние стоиме зад нашите производи и гарантираме задоволство. Овие тимски карти за играње се совршена палуба за сите навивачи! Секоја стандардна палуба содржи 52 карти и 2 шегаџии. Дизајните со задна картичка го прикажуваат логото на вашиот омилен тим. Сите карти за лице и шегаџии имаат детални, сопствени тимски дизајни. Поддржете го вашиот омилен Тим со официјално лиценцирани и одобрени карти за играње. Совршен за сите фанови!.

Избор на клиенти..