• Свеж
Едема Пластична Лабораторија Хемиски Реагенс Шише Кафеав Примерок Шише Шишиња За Складирање Течност 125мл Пакување од 4
zoom_in

Едема Пластична Лабораторија Хемиски Реагенс Шише Кафеав Примерок Шише Шишиња За Складирање Течност 125мл Пакување од 4

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Име На Производот : Пластични Лабораторија Хемиски Реагенс Шише. Капацитет : 125мл. Се користи за складирање на течност, реагенс и примерок; запечатениот капак може да ја заштити вашата течност од истекување. Широко се користи во фабриката за храна, хемиската индустрија, продавниците за храна, апликациите за пакување, секојдневниот живот итн. Одлична услуга по продажбата, ве молиме контактирајте не ако имате какви било прашања, ние ќе ви служиме навремено за време на работното време. Спецификации : Материјал : Пластична Боја : Кафеава Вкупна Големина : 50€98mm/2" € 3.86 " (W*H) Капацитет : 125ml Пакет Содржи : 4 € Пластични Шишиња Забелешки : сите димензии се мерат рачно и може да има мали отстапувања. Ве молиме дозволете 1 - 2мм грешка поради рачно мерење, и бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.

Избор на клиенти..