• Свеж
Виктор 0381-1937 Тешки Факел Рачка WH315FC+ И Сечење Прилог CA2460+ Комплет
zoom_in

Виктор 0381-1937 Тешки Факел Рачка WH315FC+ И Сечење Прилог CA2460+ Комплет

DEN 5280.00

Стока
check Достапно.

Тешка Рачка и Комплет За Прицврстување. Користи Виктор 1 Серија Совети. ** Не Е Вклучено Црево За Факел **. Виктор тешки 2 парче факел со врвот на сечење. Комплетот Вклучува : 1 Додаток за Сечење (CA2460), 1 Рачка На Факелот (315 FC), 1 Врв за Сечење Ацетилен (1-1-101).

Избор на клиенти..