• Свеж
Вратоврска-Боја Лесни О Вратот Маици За Жени Плус Големина Гроздобер Трендовски Секојдневен Краток Ракав Летни Дуксери
zoom_in

Вратоврска-Боја Лесни О Вратот Маици За Жени Плус Големина Гроздобер Трендовски Секојдневен Краток Ракав Летни Дуксери

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

●Внимание На големината ● Големината е мала, препорачајте нарачка 1-2 големина нагоре, ве молиме бидете сигурни,имаме совршени услуги по продажбата што ќе ви помогнат да ги избегнете загубите на проблемот со големината. Тоа е задолжително во вашата гардероба. Погоден за пролет ,umn и зима. Карактеристики : Обичните Врвови за жени се дизајнирани со ракав од чипка, а лабавото вклопување ве Прави Мода и елегантна. ✈ ✈+За Превозот На Yubnlvae Quited : Испорачан во Рок од 48 часа по нарачките,стандардна Испорака : 7-15 дена, Забрзана Испорака : 3-5 дена. Натпревар : деловните секојдневни кошули се Одлични за секојдневна облека, Совршени за спарување со фустанот надолу со фармерки, шорцеви или хеланки.

Избор на клиенти..