• Свеж
уикмнх Женски Свечени Фустани Наметка За Забава Без Ракави Сјај Долга Асиметрична Вечер Летен Фустан Со Едно Рамо
zoom_in

уикмнх Женски Свечени Фустани Наметка За Забава Без Ракави Сјај Долга Асиметрична Вечер Летен Фустан Со Едно Рамо

DEN 456.00

Стока
check Достапно.

100% Полиестер. Увезени. Затворање на вратоврската. Миење Раце Само. Пол : Женска Должина На Подот Свечен Фустан Плус Големина Вечерни Фустани и Долги Матурски Фустани За Женски Фустани За Породилни Жени Долги Фустани за Жени Свадба. Дебелина : Стандардна Вратоврска Вечерни Наметки За Жени Долг Фустан Без Прерамки Високи Ниски Фустани и Вечерна Тоалета Плус Големина Вечерен Фустан. Тип на шема : Крпеница и Полуформални Фустани За Жени Светки Фустан До Подот Шифон Фустан Долги И Шампањски Фустани за Женски Фустани за Свадби. Одговара : Одговара На Големината Фустан Должина На Подот Зимски Фустани За Јуниори Есенски Фустан Плус Големина Маслиново Краток Свечен Фустан и Породилен Фустан. Прилика : Дневен, Секојдневен Свечен Фустан Долги Фустани На Пазарот На Куќи Фустан Со Долги Ракави Плус Фустан Со Чипка Фустан Со Чипка. Информации за производот : Име На Стил : Фустан За Наметка, Фустан Со Едно Рамо, Свечени Фустани, Вечерни Фустани, Макси Фустан Целна Публика : Женска Сезона : Стил На Летно Грло : Должина На Еден Ракав : Шема Без Ракави : Должина На Под : Стил На Живот На Подот : Табела За Партизирање : Големина : М САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 68-84см/26,77-33,07" Должина : 155cm/61.02" Половината : 67cm/26.38" Големина : L Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 72-88cm/28.35-34.65" Должина : 156cm/61.42" Половината : 71cm/27.95" ГОЛЕМИНА : XL сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 76-92cm/29.92-36.22" Должина : 157cm/61.81" Половината : 75cm/29.53" Големина : Xxl Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 80-96cm/31.50-37.80" Должина : 158cm/62.20" ПОЛОВИНАТА : 80 CM/31.10" големина : xxxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 84-100см/33,07-39,37" Должина : 159см/62,60" Половината : 84см/32,68".

Избор на клиенти..