• Свеж
Летарио Машка Вистинска Кожа Преку Ноќ Патување Дуфл Преку Ноќ Викенд Торба Багаж Носат На Авион
zoom_in

Летарио Машка Вистинска Кожа Преку Ноќ Патување Дуфл Преку Ноќ Викенд Торба Багаж Носат На Авион

DEN 1588.80

Стока
check Достапно.

Оваа торба е изработена од 100% вистинска кожа, поминува низ процес на сончање со зеленчук што помага да се задржат природните карактеристики на материјалот, притоа правејќи го флексибилен, но издржлив. Тоа е природно пријателско и може да се рециклира. Изработени со користење на висококвалитетна нишка и подобрена за издржливост со месинг токи, копчиња. Димензиите На Производот Се 19,5 Л Х 9,4 В Х 11,7 Ч, инчи. Издржлив и мазен патент и Магнетни копчиња во горните рачни ходери. Заклучување на надворешните патенти. 1 внатрешен џеб за Вашиот Компјутер, 1 внатрешен џеб за Вашиот Ipad, 3 внатрешни џебови за вашиот паметен телефон,клуч,паричник итн. Оваа кожна торба е нанесуваат со растително масло за мазна завршница и богат/природен изглед. Има прилагодлив ремен за рамо и рачка за да понуди повеќе опции за носење.Ако сакате торба со дуфел што ви дава повеќе од тоа што е торба, тогаш не треба да гледате подалеку. Совршен за кратко службено патување или брз викенд одмор. Пространи и премиум ентериери за носење книги, електроника, облека. Доколку е потребно, може да собере облека во вредност од најмалку 3-4 дена.Оваа торба ќе собере комплименти насекаде каде што одите. Ние ветуваме квалитетни производи и супериорна услуга : Ако не сте задоволни со нашиот производ од која било причина,ве Молиме не двоумете се да не контактирате.Ние ќе бидеме таму со вас. Материјал : 100% вистинска кожа, Полиестерска Постава Тежина : 1,25 Кг Димензии : 50х24х31 см. Деловно патување, ретро талент и богата конотација.

Избор на клиенти..