• Свеж
Симпатична Мала Облека За Кучиња Мека Памучна Јорки Облека Миленичиња Кученце Мачка Дуксери Зимски Куче Јакна Палто За Мали Средни Кучиња Жолта Патка
zoom_in

Симпатична Мала Облека За Кучиња Мека Памучна Јорки Облека Миленичиња Кученце Мачка Дуксери Зимски Куче Јакна Палто За Мали

DEN 412.32

Стока
check Достапно.

~ПАЛТО ЗА КУЧИЊА ОД ЛАДНО време : Чувајте го вашето куче топло и пријатно со палтото, класична дизајнирана јакна за ладно време. Изграден е со цврсти, издржливи и дише материјали. Креативен дизајн : Извонредно шиење, Лесно Затворање Со Кука И Јамка, Лесно ставање и полетување. удобен дел од стомакот, топла Постава од руно. Водоотпорен ЗИМСКИ КАПУТ : палтото За Ладно време За Кучиња е водоотпорно со мека постава од руно, така што ќе го одржува вашето куче пријатно и суво додека е надвор на дожд, ветер и снег. Овој џемпер за кучиња е совршен за чивава, куче за чаши, кучиња за кученца, шнауцер териер и мачки, итн. Тоа е Исто Така Божиќна облека за кучиња. Топло Куче Зимска Облека Симпатична Овошје Куче Палто Дуксери Руно Миленичиња Кучиња Костим Јакна За Француски Булдог Чивава Миленичиња Куче Облека Виножито Шарени Кутре Елек Маица Симпатична Пижами Зима Топла Миленичиња Облека Куче Облека За Миленичиња Миленичиња Куче Облека За Мали Кучиња Облека Топла Облека За Кучиња Палто Кутре Облека За Кученца За Големо Куче Меко Руно Куче Облека Мали Средни Кучиња Мачки Топло Зимско Палто Кученце Мачка Облека За Кучиња Костим Миленичиња. Потекло : Континентална Кинеска : Жеџијангтип : Кучиња Сезона : Сите Сезони Стил : Новина : Хс-10,С-12, М-14.Л-16, Хл-18бој : ГН, Сина,Розова, Жолта.Зимско Палто за кучиња, Јакна Од Руно За Ладно Време За Кучиња, Водоотпорна Рефлектирачка Реверзибилна, За Мали, Средни И Големи Кучиња Палта За Кучиња За Мали Кучиња, Кучешка Јакна Топло Куче Зимско Палто Ветроупорна Пуфер Јакна За Мали Кучиња Кученце Зимски Кучешки Дуксери Со Џебови Топла Облека За Кучиња Чивава Палто Облека За Кученце Мачка Кученце Куче Снег Јакна-Симпатична Качулка Облека За Мали Кучиња Мачка Кученца џемпер Топло Куче Пижами Мека Мачка Џемпер Кутре Облека Мали Кучиња Џемпер Зимски Кученце Дуксер руно Наредени топло Куче Јакна За Кученце Зима Студено Време, Мека Ветроупорен Мало Куче Палто Миленичиња Куче Класичен Трикотажа Џемпер Руно Палто Мека Задебелување Топло Кученце Кучиња Кошула Зимски Миленичиња Куче Мачка Облека Кученце Обичаи Облека За Мали Кучиња.

Избор на клиенти..