• Свеж
Електрична Машина за Дупчење Нокти 35000 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Електрична Датотека За Нокти Со Дупчалки За Нокти Сет За Брусење, Вежба За Нокти Со Низок Шум Со Ниски Вибрац
zoom_in

Електрична Машина за Дупчење Нокти 35000 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Електрична Датотека За Нокти Со Дупчалки За Нокти Сет За Брусење,

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

>> > > Контрола На Прекинувачот На Допир. >>> > Игла Главата - - - - - - полски ноктите работ. >>> > Безбедност Малку - - - - - - полски ноктите страна работ. >>> > Напред/Обратна Ротација Одговара За Левата Рака и Десната рака. >> > € Низок Шум, Ниска Топлина, Ниски Вибрации ● Поради високотехнолошкиот лежиште за брзина и моќниот мотор, паметната дисипација на топлина и висококвалитетниот материјал од легура на алуминиум, тешката електрична вежба за нокти нема да се загрее премногу или да прави силен шум или вибрации за време на работата. Можете да го користите дома и не треба да се грижите дека тоа ќе ги вознемири членовите на вашето семејство. >>> > Дигитален Дисплеј За Јасно Прикажување На Брзината. >> > > 0~35000 ВРТЕЖИ во МИНУТА Прилагодлива Брзина за Поднесување, Обликување, Полирање Итн. Погоден и за професионална употреба во салон и за почетничка употреба дома. >>> > Ниска Топлина И Низок Шум И Ниски Вибрации. Има голема брзина на ротација од 30. Прекинувачот за допир го прави поудобно средувањето на ноктите и лакот за нокти во салонот за нокти или дома. Само притиснете го копчето "Рака/Нога", можете да го прилагодите режимот. Изберете и вметнете ја вежбата за нокти, вклучете ја машината и завртете го контролното копче за да ја прилагодите брзината. Копчињата Напред и Назад се погодни за десничари или леваци корисници да ја изберат насоката на ротација на дупчалката за нокти. Без разлика дали сте професионален маникир во салон за нокти или љубител на нокти, овој комплет за вежби за нокти е најдобар помошник за создавање уметност за нокти. >> > > Содржина На пакетот Оваа тешка датотека за нокти содржи 6 различни форми на дупчалка и ленти за брусење, маникир, резба, гравирање, сечење, рутирање, мелење, острење, брусење, полирање. Тоа е совршена алатка за нокти за ефил за продавници за нокти и лична употреба во домовите. >>> > Копач со Брусење Бенд - - - - - полски дебел ноктите и отстранување на калус. Максималната брзина на електричната датотека за нокти е 35000 ротации во минута, што ви овозможува брзо и ефикасно да ја соблечете бојата. >>>>Нога И Рака Режими. АНГЊА е длабоко вклучена во областа на уметноста на ноктите многу години, и тоа е новообјавена машина за дупчење нокти и за почетници за нокти и за техничари за нокти. > > > ● 2 Насоки На Ротација и Педалата За Стапала.>> > > Прилагодлива Брзина - - - 0~35000 ВРТЕЖИ во МИНУТА ● опсегот на брзина НА машината ЗА ВЕЖБА ЗА НОКТИ АНГЊА е од 0 до 35000 ВРТЕЖИ во МИНУТА. Со педалата за нозе, попогодно е кога вашите раце се зафатени.

Избор на клиенти..