• Свеж
Миа Торо Италија Илесо Хардсајд Спинер Носење, Црно, Една Големина
zoom_in

Миа Торо Италија Илесо Хардсајд Спинер Носење, Црно, Една Големина

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Врежан гребен современ дизајн со оклопни агли; Оклоп со мала тежина; флексибилна композитно-полирана завршна Четка која обезбедува богата и живописна боја; handономска рачка за држење на гел; количка со мала тежина;. Dura-lock tsa пријателски дизајн-flex пакет дизајн се проширува 2" за да додадете 25% повеќе простор за пакување-slide-tech двојно тркало повеќенасочно двојно тркало од 360 степени обезбедува непречено и стабилно движење; делител на патент-панел со целосно патент создава втор оддел за да ги одржува вашите имоти организирани; ремените за компресија и затворачот се лесни за употреба и ги одржуваат вашите personal предмети безбедни. Светски 10 години гаранција за заштита од облак која ги покрива вашите побарувања во рок од 24 часа со делот едноставно испратен до вас. Не мора ни да НИ СЕ јавуваш! тоа е првата виртуелна гаранција во светот. Целосно без проблеми и без грижи. Димензија (висина-должина-ширина) : Внатрешна : 20инкс 14инкс 9ин; надворешна : 22инкс 14инкс 9ин. 10, 5х17, 5х24. Илесо италијански дизајниран тврд страничен спинер багаж ги комбинира најквалитетните карактеристики и esетика за модерниот патник 20во : Внатрешно : 19,5 инкс 14инкс 8,7 Во Надворешно : 22,7 инкс 15инкс 8,7 инчи. 22во : Внатрешно : 20инкс 14инкс 9ин; Надворешно : 23инкс 14инкс 9инкс. 24во : Внатрешно : 23,5 инкс 16,5 инкс 9,7 Во Надворешно : 26,5 инкс 17,7 инкс 9,7 инчи. 26во : Внатрешно : 26инкс 17.5 инкс 11.5 инчи; Надворешно : 28.25 инкс 18инкс 11.5 инчи. 28во : Внатрешно : 28инкс 19.5 инкс 10.7 Во Надворешно : 31.2 инкс 20.5 инкс 10.7 инчи. 29во : Внатрешно : 29инкс 20инкс 11.5 инчи; Надворешно : 31инкс 21инкс 11.5 инчи. 31ин : Внатрешен : 30инкс 21инкс 12ин; Надворешен : 31,5 инкс 21инкс 12ин.

Избор на клиенти..