• Свеж
Ролери САМОСТОЈНО 5д Дијамантско Сликарство По Комплети Со Броеви Квадратни Цртежи Со Целосна Вежба Уметнички Занает За Декорација На Ѕидови Во Домот
zoom_in

Ролери САМОСТОЈНО 5д Дијамантско Сликарство По Комплети Со Броеви Квадратни Цртежи Со Целосна Вежба Уметнички Занает За Декорација

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Материјал : оваа смешна дијамантска слика е изработена од хемиска ткаенина,печатена во боја,со висока дефиниција,со леплива шема на позадина и пластична хартија за да ја задржи сликата леплива. Лесен За Употреба : Прво ставете го истиот дијамант во послужавник, а потоа земете ја алатката вметнете на местото лепете лесно, оставете малку лепак на пенкалото, конечно земете го дијамантот и поставете го на соодветниот број на платното. САМОСТОЈНО Сликање : оваа дијамантска слика ја правите сами за да ја декорирате вашата соба, ќе ви помогне да го вежбате трпението и да ги подобрите практичните вештини,кога ќе завршите,ќе добиете целосно чувство за достигнување. Декорација : оваа дијамантска слика може да се врами кога ќе заврши и совршено декорирана на која било внатрешна локација,како што се спална соба,дневна соба,канцеларија,кревет,кујна,комплети за сликање дијаманти се најпопуларните украсни предмети што можат да додадат повеќе забава во вашиот живот. Одличен Подарок : овие печатени комплети за сликање дијаманти можат да ја вежбаат вашата практична способност САМ, погодна за роденден,свадба,ден на таткото,ден на мајката,велигден, божиќ,денот на благодарноста,одличен подарок за пријателите,семејството итн. Печатени DIY 5 D Дијамант Сликарство Цртање Слики По Број Колекции Целосна Вежба Крст Бод Уметност Занает За Домашен Ѕид Дневна Соба Декорација.

Избор на клиенти..