• Свеж
Комплет За Продолжувачи НА Појасот ОД 14 ПАРЧИЊА, Продолжувач На Копчиња ЗА Продолжување На Панталони ЗА Бременост ЗИНЕРИ За Панталони/Фармерки/Мажи/Жени
zoom_in

Комплет За Продолжувачи НА Појасот ОД 14 ПАРЧИЊА, Продолжувач На Копчиња ЗА Продолжување На Панталони ЗА Бременост ЗИНЕРИ За

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

☑●ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : овие екстендери поставени, вклучувајќи 6 парчиња појас експандери и 4 парчиња копчиња за продолжување, 4 парчиња јака екстендери. ️ ● ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Нашиот комплет за продолжување е изработен од висококвалитетна ткаенина за истегнување и метал за да ви овозможи најудобно искуство при носење. ️ ● ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : копчињата за продолжување на половината и експандерот се еднократно и удобни. Само треба да ги закопчате и откопчате, можете постојано да ги нанесувате на многу алишта. Многу еколошки и издржлив. WIDE ● ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ : можете да го користите овој комплет за да продолжите да носите панталони, фармерки, здолништа што ги сакате кога се шири половината, корисни и за жени и за мажи, особено за бремени жени; еластични продолжувачи на јаки одговараат за машки и женски фустан, кошули, панталони, манжетни, фармерки итн. ️ ● ЗАДОВОЛИТЕЛНА УСЛУГА : како чесен продавач, ние ќе бидеме одговорни за нарачката на секој клиент. Ако наидете на какви било проблеми по добивањето на производот, можете да не контактирате навреме и ние ќе се потрудиме да ви дадеме задоволителен одговор. Нашите продолжувачи на половината се изработени од висококвалитетна тексас памучна/полиестерска ткаенина/силиконски/метални материјали, кои одговараат на кожата и ви даваат најудобно чувство на носење. И проширувачите на појасот имаат различни бои и стилови, кои можат целосно да ги задоволат потребите на вас и вашето семејство. Продолжувачите се погодни за сите видови луѓе, вклучувајќи мажи, жени, бремени жени, постари деца итн. Нашиот сет содржи различни стилови на копчиња, кои можат да се применат на фармерки, обични панталони, кошули, здолништа, ремени и друга облека.

Избор на клиенти..