• Свеж
КВОНК Запали Звук Активиран Бејзбол Капа Диџеј Предводена Трепкачка Капа Со Отстранлив Екран За Маж Жена
zoom_in

КВОНК Запали Звук Активиран Бејзбол Капа Диџеј Предводена Трепкачка Капа Со Отстранлив Екран За Маж Жена

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

100% памук. 100% памук. Светлината звук активира бејзбол капа користење за танцување, пеење и Ноќни Спортови. Лед трепкачка капа вградениот сензор открива звучни бранови, колку е погласна музиката, толку повеќе светла се активираат!. Отстранливиот екран зема 2 x aaa батерии (НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ). Изворот на енергија е ЛЕР со ладно светло што е сосема безбеден за вашето лице и очи. Посебен екран и капа, памучна капа, удобна за носење, Откако ќе го извадите екранот и батеријата може да се измијат со вода. Кога ќе дојде музиката, вашите врвни модни бејзбол капи ќе трепкаат со отчукувања нагоре и надолу. Светлината звук активира бејзбол капа користење за танцување, пеење и Ноќни Спортови. Лед трепкачка капа вградениот сензор открива звучни бранови, колку е погласна музиката, толку повеќе светла се активираат! Отстранливиот екран зема 2 x aaa батерии (НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ). Изворот на енергија е ЛЕР со ладно светло што е сосема безбеден за вашето лице и очи. Посебен екран и капа, памучна капа, удобна за носење, Откако ќе го извадите екранот и батеријата може да се измијат со вода. Кога ќе дојде музиката, вашите врвни модни бејзбол капи ќе трепкаат со отчукувања нагоре и надолу.

Избор на клиенти..