• Свеж
СОСФКИМ Ви Благодариме Мали Торби За Подароци 24 Пакувања - Мини Розови Хартиени Кеси За Подароци Со Панделки, Чанти За Забави За Забави-Торби За Свадбени Подароци З?
zoom_in

СОСФКИМ Ви Благодариме Мали Торби За Подароци 24 Пакувања - Мини Розови Хартиени Кеси За Подароци Со Панделки, Чанти За Забави

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

?€100% Задоволство Q-Bages големина 4, 5x1, 8x3, 9inch (L*W*H). Ве молиме потврдете ја големината пред да нарачате. Ако имате какви било прашања во врска со производите или нарачките, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот. ?Queper Симпатична Мини Подарок Кеси во Собата qu 24 пакет розова подарок кеси кутии со свилен лента кои го прават вашиот подароци изгледа елегантен и високата класа. Масовни количини кои се доволни за да ги задоволат вашите потреби за партиски услуги. Големина 4, 5х1, 8х3, 9инч( Л*В*Ч), совршен за мали подароци и домашни бонбони. Ве молиме потврдете ја големината пред Нарачката. ?●Торба За Лекување Подароци Со врвен Квалитет ● ви ги даваме малите торби за подароци што се цврсти и направени со премиум занаетчиска хартија со дебелина од 300 гмм, не е лесно да се деформираат и кинат. Лесно се собира со преклопување во клапите. Можете да го користите и да спакувате подароци безбедно. ?€Уникатен и Елегантен Дизајн}Нашите мини торби за подароци се дизајн со розова шема со врежана златна фолија "благодарам" дизајн и декор со сатенски лак-јазол, секој комплет содржи 24 пакувања, слатки и романтични. Ќе ја покажете вашата голема благодарност за вашите пријатели и гости со овие прекрасни благодарам на вашите торби за време на забавата. ?●Широк Спектар На Апликации●Совршена големина За мали подароци како чоколади, мини сапуни, кармин, макарон и многу повеќе. Многу погоден за Употреба Како Божиќни кеси за бонбони, торби за подароци, торби за пазарење, торби за малопродажба и торби за стоки. Се користи како торба за чување мали предмети или декорација на забава. Супер Симпатична Мини Подарок Кеси Во Собата. 24 пакувајте розови кеси за подароци кутии со свилена лента што прават вашите подароци да изгледаат елегантно и врвно. Совршен за мали подароци и домашни бонбони. Нашите мини торби за подароци се дизајн со розова шема со врежана златна фолија "благодарам" дизајн и декор со сатенски лак-јазол. Покажете ја вашата голема благодарност за вашите пријатели и гости со овие прекрасни благодарам на вашите торби за време на забавата. Секој сет содржи 24 пакувања, слатки и романтични. Совршена големина за мали подароци како чоколади, мини сапуни, кармин, макарон и многу повеќе. Многу погоден за Употреба Како Божиќни кеси за бонбони, торби за подароци, торби за пазарење, торби за малопродажба и торби за стоки. Се користи како торба за чување мали предмети или декорација на забава.

Избор на клиенти..