• Свеж
12 Комплет Шишиња За Пакување Патувања, Ув Торба За Заштита Од Сонце Отпорна НА Истекување ЦА Одобрена Торба ЗА Тоалет ,ТСА Одобри Шишиња За Патување За Тоалети, Конт
zoom_in

12 Комплет Шишиња За Пакување Патувања, Ув Торба За Заштита Од Сонце Отпорна НА Истекување ЦА Одобрена Торба ЗА Тоалет ,ТСА

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Обезбедете простор без штетни сончеви зраци за вашите тоалети да играат вода или да дремат на плажа. Овој комплет шишиња за патување е одличен за вас.Овие контејнери со големина на патување ви овозможуваат да земете различни производи за убавина и тоалети според вашите барања. Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашите шишиња за патување што може да се полнат, едноставно испратете ни е-пошта и ние ќе сториме се за да ве направиме 100% задоволни од купувањето. Корисно е и со различните бои што ги има секое шише. Вентилот без капе ја подобрува способноста за отпорност на истекување и бидете сигурни дека нема да исцедите прекумерна количина течност. Тоа ќе го подобри вашето патување искуство, не грижете се како повеќе да ги носите вашите тоалети. Силиконот е густ и издржлив, но лесно може да се исцеди. (Дојдете во 4 * 3ОЗ Шишиња+2 * 2ОЗ Тегли+2 Шишиња Со Прскање+2 Топки+2 Инка + 1 Етикета На Страница + 1 Торба), овие контејнери за патување се направени од меко и исцедено тело со широка уста за лесно полнење и чистење. ●Отпорен на истекување и Мала Тежина И Пренослив●горниот дел од овие шишиња и контејнери за патување се многу безбедни. Пластичните тегли може да се користат за чување креми за лице, масла, салви, масти. Ако често одите на патување или планирате да одите на патување и не сакате да користите хотел, крстарење итн. ?● Совршен Подарок ●овие мултифункционални и елегантни шишиња за патување се најдобриот комплет за подароци за патување за вашето семејство, пријатели, партнери, ентузијасти за патувања, па дури и службено патување. Совршени контејнери за шампон, миење на телото, средство за дезинфекција на раце, хидратантна крема, парфем, есенцијални масла, крем. Силиконските навлаки за четки за заби ги штитат четките од прашина и нечистотија за време на патувањето. Со оваа цевка со големина на патување, лесен е за носење, заштедете простор за ранец, однесете го овој сад за патување на отворено или домашна употреба, дефинитивно подобрете го вашето лично искуство. Може да земете свој шампон, регенератор, лосион, миење уста и миење лице каде и да одите, без разлика дали е на крстарење, службено патување или ноќевање со пријателите и семејството. Многу совршено за вашето патување. Сега можете да ја направите разликата помеѓу состојбата, лосионот, шампонот и миењето на телото.

Избор на клиенти..