• Свеж
Тупализи 100 ПАРЧИЊА Црни Пластични Сламки Пиење Мешалки За Кафе За Свадба Голтка За Кафе Промешајте Стапчиња За Коктел Чај Чоколадо Топла Вода Ладни Пијалоци Чаши ?
zoom_in

Тупализи 100 ПАРЧИЊА Црни Пластични Сламки Пиење Мешалки За Кафе За Свадба Голтка За Кафе Промешајте Стапчиња За Коктел Чај

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Големина : Должина : 13см / 5.12 инчи ; дијаметар : 0.4 см / 0.16 инчи. Количина : 100 парчиња. Овие стапчиња за мешање голтки се направени од пластика безбедна за храна и нетоксична. Тие се цврсти и не се топат од топли пијалоци, кафе, чај, чоколадо или топла вода. Можете безбедно да го користите како детски сламки или мешалки. Овие мазни сламки за пиење се совршени за пиење и мешање ладен коктел во чаша за краток пијалок или топло кафе во мала шолја. Тие прават одлична работа за вградување крем и шеќер. Овие црни стапчиња за замавнување се одлични за чаши за патување, занаети САМИ, декор за барови, забава, декор за венчавки, додатоци за барови, алатки за шанкери, материјали за ресторани, угостителски материјали и одлични за модели на авиони. Тоа ќе биде добар избор за милкшејк, ладни пијалоци или топли пијалоци. Овие сламки за пиење се совршени за вашиот дом, ресторан, бар, кафуле, станица за кафе, штанд за концесии, училиште, количка за барови и соба за одмор во канцеларија. Тие совршено ќе одговараат на сите коктели од алкохол или алкохол што ќе изберете да ги направите. Заштедува многу перење лажица. Сламките се шупливи и можат да се испијат како обична сламка. Нашите мешалки за голтки може да се користат за топли или ладни пијалоци. Одлично за угостителски настани, кафулиња, продавници, домашни забави, бензински пумпи, ресторани, барови, канцеларии и лична домашна употреба. Тие можат да се користат во повеќето чаши со редовна големина. Овие се исто така одлични за училишта, дневни центри и медицински сестри. Овие мешалки се одличен додаток на секој пијалок, забавен и за деца и за возрасни.Одлично за мешање пијалоци како кафе, чај, мешани пијалоци, коктели, топло чоколадо итн. Тие можат да се користат како мешалки, како и слама и топли и ладни пијалоци.Совршено за сервирање со коктели, добро функционира за сите мешани пијалоци.Овие тесни, кратки сламки се совршена големина за пиење од старомодно стакло или кратка ролна.Пакетот вклучува : 100 х 5инчни црни пластични сламки.

Избор на клиенти..