• Свеж
Максонар Прилагодлив Држач За Држач За Таблети, Елегантен Изглед Таблет Десктоп Штанд Конструиран Од Алуминиум-Компатибилен Со iPad Air iPad Pro/iPad Mini 2022 [4.7 -13], Galaxy Tab S8, Гр?
zoom_in

Максонар Прилагодлив Држач За Држач За Таблети, Елегантен Изглед Таблет Десктоп Штанд Конструиран Од Алуминиум-Компатибилен

DEN 271.84

Стока
check Достапно.

[Функционален и Стилски] : држачот За таблети Максонар е дизајниран за вашиот едноставен живот, кој го сака штандот на имак во 2021 година. Можете да добиете максонар биро штандови и периферни уреди за да го направите вашиот работен простор да се чувствува екстра посебен imac. Одликувајќи се со елегантна алуминиумска конструкција со заштитна подлога на сите вистински места, Алуминиумскиот Држач за Работна Површина создава совршен дом за Вашиот Таблет. [Потешка и Проширена Основа] : За постигнување на целта "Никогаш Не Паѓај Наназад", ја зголемуваме тежината на основата и го спуштаме гравитациониот центар на производот. За стабилност, производот има поголема основна површина од другите. И, уште подобро, неговото издржливо тело од алуминиумска легура ја оптимизира стабилноста и заштитата и за вашиот уред и за држачот. [ КОМПАТИБИЛНИ УРЕДИ] : i Phone 14/ Galaxy Tab S8/ S8+/ S8 Ултра, Галакси S22/22+/22 Ултра, 2021 i Pad Mini /2020 i Pad Pro, 2022 i Pad Air, i Phone 13/ 12 Pro Max/12 Pro/12, i Phone 11 Pro Max/Pro/11, XS Max/XS/XR/X, Samsung Galaxy S10 Плус/S10/S9 Плус/S9, Google Nexus, HTC, Lg, поттикне, оган, Microsoft Површина про 4, dell место 10, sony xperia z4, samsung Galaxy Z Fold3/Таб S2 И 4" До 13" таблети и паметни Телефони. [ Против гребење И Против Лизгање] : меките гумени влошки на држачот гарантираат дека вашите уреди ќе бидат безбедно поддржани, додека влошките на основата спречуваат лизгање, паѓање и други потенцијални катастрофи. [ Доживотна Гаранција] : за придобивките на нашите клиенти, ние обезбедуваме Доживотна Гаранција за клиентите кои ги регистрирале своите производи на нашата веб-страница. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања или грижи.

Избор на клиенти..