• Свеж
Шеџизе Козметичка Торба За Патувања Со Голем Капацитет Торба За Шминка Организатор На Патни Торби Стп Кожни Козметички Кеси Торба За Организатор На Шминка Со Разд?
zoom_in

Шеџизе Козметичка Торба За Патувања Со Голем Капацитет Торба За Шминка Организатор На Патни Торби Стп Кожни Козметички Кеси

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Козметичка кеса со голем капацитет со повеќе прегради за повеќекратна употреба : нашите преносни чанти за шминка можат да соберат козметика и алатки за шминка, козметика, етерични масла, комплети За Тоалети, скапоцености итн. торба за организатор на шминка не само што може да се користи како торба за патување за шминка, торбата за шминка за разделување, исто така, како торба за перење, торба за тоалет. Козметичката торба за патување е изработена од водоотпорна цврста стп кожна ткаенина, која е водоотпорна, мека, силна, лесна за чистење и отпорна на абење. Водоотпорната површина спречува внатрешните производи да се навлажни. Врвот удобна рачка е наменета за патување козметички торба. Чантата за шминка е модерна, извонредна, пренослива и погодна за жени. Козметичката кеса за патување со голем капацитет е слоевита за многу намени. Пренослива козметичка торба за патување со двоен патент : оваа козметичка кеса за жени е со двојни патенти за голем отвор. Тоалетната торба е карирана и нашата чанта за шминка се затвора непречено и е издржлива и не е лесна за оштетување. Прилики за нашиот туристички козметички организатор : нашите патнички козметички кеси се погодни за секаков вид секојдневна или патна употреба и ќе донесат голема погодност во вашиот живот. Козметичката Торба За Патување Со Голем Капацитет совршено се вклопува во футрола за патување или ранец за шминка, многу лесна за носење, погодна за долги и кратки викенд патувања или кампување. Козметичка торба за патување со голем капацитет, двослоен дизајн со повеќе оддели, држете ја целата шминка.

Избор на клиенти..