• Свеж
Милагето Кутии За Отпадоци За Мачки За Мачки Во Затворен Простор Со Спреј и Штит За Расфрлање Што Се Одвојува Со Високи Страни Со Отворен Раб Кутија За Отпадоци За М
zoom_in

Милагето Кутии За Отпадоци За Мачки За Мачки Во Затворен Простор Со Спреј и Штит За Расфрлање Што Се Одвојува Со Високи Страни

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Лесно За Чистење - високострана кутија за отпадоци за мачки со рамка со одвојлив дизајн, удобно држење за лесно движење, лесно за чистење и повеќекратна употреба. Низок Преден Влез - Тава За ѓубре За Мачиња со низок преден дизајн на педали за одвод за гломазни, неподвижни, новородени мачиња лесно да влезат. Давање на вашата мачка затскриен тоалет. Квалитетен Материјал-тавата за отпадоци за мачки високи страни изработени од висококвалитетен пп материјал, мазна површина, отпорна на капки, не е лесна за оштетување, може да се користат долго време. Отворен Врв-послужавникот за ѓубре за мачки со отворен врв ви овозможува лесно да го следите однесувањето на мачката, да го следите времето за чистење и лесно да лажирате измет од мачки. Високи Страни-врамената кутија за отпадоци за мачки има повисоки страни кои создаваат штитник за прскање што го намалува излевањето на ѓубрето, истовремено обезбедувајќи приватност за вашата мачка. Опис : - Отворен Врв-послужавникот за ѓубре за мачки со отворен врв ви овозможува лесно да го следите однесувањето на мачката, да го следите времето за чистење и лесно да лажирате измет од мачки. - Високи Страни-врамената кутија за отпадоци за мачки има повисоки страни кои создаваат штитник за прскање што го намалува излевањето на ѓубрето, истовремено обезбедувајќи приватност за вашата мачка. - Квалитетен Материјал-тавата за отпадоци за мачки високи страни изработени од висококвалитетен пп материјал, мазна површина, отпорна на капки, не е лесна за оштетување, може да се користат долго време. - Низок Преден Влез - Тава За ѓубре За Мачиња дизајн на педали со низок преден одвод за гломазни, неподвижни, новородени мачиња лесно да влезат. Давање на вашата мачка затскриен тоалет. - Лесна за Чистење - високострана кутија за отпадоци за мачки со рамка со одвојлив дизајн, удобно држење за лесно движење, лесна за чистење и повеќекратна употреба.Спецификација : - Материјал : PPSize Табела : Голем : 52cmx34cmx21cm/20.47nchx13.39nchx8.27nchmedium : 44cmx29cmx18cm/17.32nchx11.42nchx7.09nchpackage Вклучува : 1 Фиока За Ѓубре За Мачки1 Scoop Note : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.

- Material:
PP
Size Chart:
Large:
52cmx34cmx21cm/20.47inchx13.39inchx8.27inch
Medium:
44cmx29cmx18cm/17.32inchx11.42inchx7.09inch
Package Includes:
1 Cat Litter Tray:
1 Scoop:
Note:
Please allow slightly errors due to manual measurement and different monitors.:

Избор на клиенти..