• Свеж
10мл Шприц за Еднократна Употреба СО Игла ОД 22Г/1,5 Инчи, Индивидуално Пакување
zoom_in

10мл Шприц за Еднократна Употреба СО Игла ОД 22Г/1,5 Инчи, Индивидуално Пакување

DEN 211.04

Стока
check Достапно.

10мл Шприц за Еднократна Употреба СО Игла ОД 22Г/1,5 Инчи. Стерилно пакување-секој шприц е поединечно запечатен. Може да се користи и за индустриски лепила и За Мерење На Е-Течности, Лепак За Дрво, Лепила, Лепила, Лесно Масло, исто така одлично за есенцијално масло,научна лабораторија, штрасови со рамен грб, хоби занаети, домашни или индустриски прецизни апликации НА CA лепила, мастила, парфеми, лубриканти, заптивки итн. Не за професионална медицинска употреба, само за индустриски лаборатории. Шприцеви за еднократна употреба од 10 мл, главно користени за индустриска и секојдневна употреба, не можат да се инјектираат во Апликацијата на човечкото тело примери за овој сет на шприц : *Маринирање на печени саламура *итно хранење и одгледување миленичиња *Касети за печатач за Полнење *подмачкување или подмачкување тешко достапни места *Дозирање и полнење на најмали количини течности *спојки и сопирачки за Крварење *инјектирање паста под позадина *Плакнење празнини ..и многу повеќе. Може да се користи и за индустриски лепила и За Мерење На Е-Течности, Лепак За Дрво, Лепила, Лепила, Лесно Масло, исто така одлично за есенцијално масло,научна лабораторија, штрасови со рамен грб, хоби занаети, домашни или индустриски прецизни апликации НА CA лепила, мастила, парфеми, лубриканти, заптивки итн.

Избор на клиенти..