• Свеж
MIIIM 14400 парчиња Глинени Мониста За Комплет За Правење Нараквици, 96 Бои 5 Кутии Хеиши Монистра, Рамни Полимерни Глинени Монистра Со Букви Мониста, Насмеани Мониста За
zoom_in

MIIIM 14400 парчиња Глинени Мониста За Комплет За Правење Нараквици, 96 Бои 5 Кутии Хеиши Монистра, Рамни Полимерни Глинени

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Супер комплет има сето тоа! Нашиот комплет за изработка на нараквици за шарм содржи околу 14400 парчиња глинени мониста во 96 различни бои, мониста со букви од 450 парчиња, монистра од смешковци од 135 парчиња и повеќе од 350 парчиња додатоци (школки, зли мониста за очи, златни приврзоци, пентаграм, квадратни монистра, токи,еластична нишка, итн. ). Огромна разновидност на бои и стилови за создавање над 200 парчиња накит. Живописна Шарена Инспирација : Нашиот комплет за правење нараквици вклучува 96 различни бои кои ја стимулираат вашата визуелна имагинација. Овој сеопфатен сет од глинени зрна е составен од богати избори во системот на бои, обезбедува се што е потребно за дизајнирање на различни уникатни парчиња накит од нула. Идеален Подарок : комплетот за препи нараквици ја подобрува практичната способност, имагинацијата и концентрацијата. Шармот од глинена мушка може да се користи за правење ремени за привлечност на телефонот, нараквици, ѓердан, приврзоци за клучеви итн. Тие се совршен подарок за Велигден, Денот на Мајката, Божиќ, роденденска забава, свадба и добри чанти. Исто така, поминувајќи го совршеното семејно време со нашиот комплет за нараквица од глинена мушка. Висок Квалитет &. Лесно За Чување : Нашите рамни полимерни мониста хеиши за изработка на нараквици се добро изработени, мазни без шиење и сите дупки се чисти и мазни, така што лесно се нанижуваат. Тие доаѓаат во 5 кутии со одделени прегради за да се одржи се што е организирано и уредно. Многу е погодно за носење и употреба. Совети : не двоумете се да имате сопствена продавница за мушка на дофат на раката сега!Рачно изработено мешање на бои, различни дисплеи повремено може да предизвикаат мали проблеми со разликата во бојата.

Избор на клиенти..