• Свеж
свежи Маици Безбедносна Маица 2 Странично Предно Печатење / Персонал За Чувари На Настани | Графичка Маичка За Мажи
zoom_in

свежи Маици Безбедносна Маица 2 Странично Предно Печатење / Персонал За Чувари На Настани | Графичка Маичка За Мажи

DEN 159.84

Стока
check Достапно.

Памучна Мешавина. Повлечете го затворањето. Маици со врвен Квалитет– свежи маици се изработени од 100% претходно намален материјал за мешавина од памук кој е лесен, супер мек, квалитетен и дише. Совршена удобност и погодна за целодневно носење и издржливост. Дизајн напред и назад печатени во сад. Ве молиме измијте со ладна вода и исушете ја на воздух. Забелешка-Ве Молиме погледнете го графикот со големина пред да купите што е на екранот на сликата. Дозволете вашиот татко, брат, вујко и придружници да ја покажат својата предност и свесност за она што е всушност смешно во стоката со врвен квалитет од свежи маици. Одлична Услуга За Клиенти : Ако наидете на проблеми со квалитетот на производот или функцијата откако ќе ја добиете нашата стока, ве молиме контактирајте не навреме за да го решите проблемот за вас. Општо земено, ќе добиете одговор во рок од 12 до 48 часа по испраќањето на пораката. Комуникацијата може да реши 99% од проблемите. Добредојдовте да ни пишете!. свежи маици производи Се Дизајнирани и печатени во Сад. свежи маици производи се направени Од Врвни Ткаенини. свежи маици се занимаваат СО УНИСЕКС смокинг кошули, Дуксери за УНИСЕКС деца, возрасни и млади кои се идеални за освојување срца на пријатели и семејство за роденденски подарок и божиќен подарок. Продолжи Да Измислуваш.

Избор на клиенти..