• Свеж
Хувер Паметно Перење Автоматско Стапче За Отстранување Дамки За Чистење Теписи, Машина За Шампон За Домашни Миленици, Со Подлога за Складирање, FH53050
zoom_in

Хувер Паметно Перење Автоматско Стапче За Отстранување Дамки За Чистење Теписи, Машина За Шампон За Домашни Миленици, Со Подлога

DEN 4319.84

Стока
check Достапно.

АВТОМАТСКО ЧИСТЕЊЕ : дизајнот без активирање автоматски го меша и издава растворот додека притискате напред за да ги елиминирате претпоставките. СТАПЧЕ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ ДАМКИ : иновативното стапче за предтретирање на самото место се одвојува од машината за да обезбеди моментално дејство за чистење на дамките со вклучено решение За предтретирање Со Окси. ПОБРЗО СУШЕЊЕ : Користете Режим Само Сув Во комбинација Со Топлина за побрзо сушење за да можете брзо да се вратите на вашите теписи. НАПАДИ ДАМКИ И МИРИСИ ОД ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ : Специјално дизајнирани за домашни миленици, Четките за Напојување На Миленичиња flexforce чистат длабоко и се спротивставуваат на акумулацијата на мирис на домашни миленици додека ги отстрануваат нечистотиите, остатоците и нередите од домашни миленици од вашиот дом. БОНУС ЗА СКЛАДИРАЊЕ И ШТО Е ВКЛУЧЕНО : Подлога за Складирање, Алатка За Миленичиња, 12 стапки. црево за прицврстување, пробна големина Бркач на Место предтретирање раствор за дамки, Шепи и Канџи за чистење теписи со пробна големина и торба за додатоци.

Избор на клиенти..