• Свеж
Викинзбранд Гавран Череп Мажи, Женски Ѓердан, Нордиски Кожен Ѓердан
zoom_in

Викинзбранд Гавран Череп Мажи, Женски Ѓердан, Нордиски Кожен Ѓердан

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Материјал : Смола, доаѓа со кожен кабел. Прилагодлив кожен кабел : 16во 27 инчи. Исклучително реална реплика направена од фрлија на гавран череп. Големина на приврзок : 2,3 во х 1,23 во х 0,80 инчи. Гавран Череп Ѓердан Гавран Череп Реплика Приврзок Накит Исклучително реална реплика направена од фрлија на гавран Череп прилагодлив кожен кабел : 16во 27ин големина На Приврзок : 2,3 во х 1,23 во х 0,80 инчи.

Избор на клиенти..