• Свеж
Моќност Стоп К1610 - 26 Фронт Z26 Јаглеродни Влакна Сопирачки Влошки Со Дупчат &засилувач; Дупчиња Кочница Ротори Комплет
zoom_in

Моќност Стоп К1610 - 26 Фронт Z26 Јаглеродни Влакна Сопирачки Влошки Со Дупчат &засилувач; Дупчиња Кочница Ротори Комплет

DEN 3787.52

Стока
check Достапно.

Компонентите се дизајнирани да се справат со зголемената побарувачка на автомобили со високи коњски сили и модифицирани возила. Перформанси на сопирање без прашина. Премиум шимовите од нерѓосувачки челик обезбедуваат подобра дисипација на топлина за подобрена моќ на запирање практично без бучава. Дупчените и дупчените ротори ги одржуваат вашите сопирачки ладни дури и во најекстремни услови. Дизајниран како надградба на завртките за перформанси за сопирачките на залихите, без жртвување на секојдневната возност. 2 Дупчат И Дупчиња Ротори. Моќ Стоп Екстремни Улични перформанси влошките за сопирачките се направени за улични возачи со високи перформанси кои бараат пократки застанувања под најсложените услови. Вртежниот момент На Сопирачката Z26 е постојано поголем од ое влошките со извонредна термичка стабилност. Моќ Стоп екстремни перформанси влошки се најдобро прилагодени за високи коњски сили автомобили и големи надградби тркала. Соединението За триење Z26 е хибрид од јаглеродни влакна и керамика кој се спротивставува на бледнее на 1500 степени. Со Z26 влошки, можете да сметате на супериорен залак на подлогата без прашливи тркала.

Избор на клиенти..