• Свеж
Руби Лизгачи Како Што Се Гледа НА ТЕЛЕВИЗИЈА Од Страна На BulbHead - Премиум Стол Покрива Заштита На Тврдо дрво &засилувач; Плочка Подови Од Гребење-Одговара На Повеќето
zoom_in

Руби Лизгачи Како Што Се Гледа НА ТЕЛЕВИЗИЈА Од Страна На BulbHead - Премиум Стол Покрива Заштита На Тврдо дрво &засилувач;

DEN 159.84

Стока
check Достапно.

Ја штити Вашата Тврда Површина И Подови Од Плочки : столици и ногарки за мебел ги гребеат вашите подови. Рубинските Лизгачи се вклопуваат над нозете на вашиот мебел за да спречат гребење и стружење, ефикасно заштитувајќи ја тврдата површина и подовите од плочки! Вашите подови остануваат да изгледаат убаво! **Не е наменета за тепих подови. Побарајте Ја Црвената Боја За Да Знаете Дека се Автентични : не можете да им верувате на вашите подови на кој било стар лизгач. Побарајте црвено за да знаете дека се автентични-вистинските Рубини Лизгачи имаат посебна црвена подлога за филц. Не прифаќајте имитации од други кои тврдат Дека Се Рубини Лизгачи!. Беззвучно Се Лизга По Тврди Површини : во зависност од тоа каков тип на подови имате, столот што ви се стега на неговата површина може да звучи полошо од клинците на табла. Рубинските Лизгачи ставаат крај на таа бучава со бесшумно лизгање по вашите тврди подови!. Се протега За Да Одговара : Рубинските Лизгачи лесно се протегаат за да се вклопат преку нозете на мебелот. Никогаш нема да мора да се борите со лепливи влошки или лепила. Само лизнете ги преку нозете на столот и тие цврсто ќе се вклопат за да останат на место!. Универзално Вклопување : знаеме дека не сите ногарки за мебел се со иста големина и форма. Рубинските Лизгачи имаат универзално вклопување и работат со повеќето ногарки за мебел на вашиот стол, кауч, кревет и многу повеќе! Квадратни или кружни, дебели или тенки, Рубини Лизгачи ќе се вклопат!. Премиум Нано-Ткаат Чувствував Рампа : Рубин Лизгачи имаат премија нано-ткаат чувствува рампа во прилог на дното на секој заштитник кој е залепен со индустриска сила лепило, така што тоа не падне. Лесно Лизга Тежок Мебел : голем мебел како вашиот кревет е тешко да се движи. Рубинските Лизгачи им помагаат на оние тешки, гломазни парчиња без напор да се лизгаат низ подот на тврдата површина!. Одлично на Преклопни Столчиња : кога имате друштво, лизнете Ги Лизгачите На Рубин преку оние столчиња за преклопување за да ги заштитите подовите на тврдата површина за да можете да ги одржувате вашите подови да изгледаат убаво!. Може Да Помогне Во Заштитата На Кабинетите и Ѕидовите : туркањето на столот кон вашиот кујнски остров или кон вашиот ѕид може да ги гребе кабинетите и плинтусите. Руби Лизгачи' мека и помага да се заштитат овие видови на површини, премногу!. Секој пакет вклучува 8 Рубин Лизгачи.

Избор на клиенти..