• Свеж
Копач за чевли Киопоук, 2 нивоа за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за влезни преносни организатор за складирање на решетки за чевли со врвно складирање, фио
zoom_in

Копач за чевли Киопоук, 2 нивоа за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за влезни преносни организатор за складирање на

DEN 1439.84

Стока
check Достапно.

【Лесно склопување】 : Овој кабинет за складирање на чевли за влегување усвојува комбинација на структура на токи за да биде цврсто и цврсто поврзана, без алатки, дури и девојките можат да инсталираат со голи раце во рок од 10 минути без притисок. Спецификации Боја : Бело производство : Материјал за кабинет за чевли : Одбор Произведен Големина : 80,5 × 46 × 17 см/31,69 "x18. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот. Овој бел кабинет за чевли е погоден за сите стилови на ентериер. 【Широка апликација】 : Оваа решетка за чевли за влез погоден за влезови, ходници, дневна соба, студија, спална соба, коридор, бања, кујна и балкон или на кое било друго место во домот. И лесната тежина го олеснува преместувањето. Лесната тежина го олеснува движењето. Оттогаш, понуди се збогате за да се збогуваме до Мешаните чевли во животот. И лесната тежина го олеснува преместувањето. Оваа мултифункционална тесна решетка за чевли има повеќеслоен простор за складирање и складирање на корпи за вртење, што може флексибилно да ги чува сите видови чевли во животот. 【Мултифункционални решетки за чевли за влез】 : Кабинет за складирање на чевли Покрај складирање на секаков вид чевли, овој ултра тенки чевли може да се користи и за чување играчки, кабли и разни додатоци потребни за живот; дизајн на вратата на блендата, силна пропустливост на воздухот.5x46x17 cm/31,69 "x18.【Цврсти полици за чевли : : Големина на преносни решетки за чевли : 80. 【Пространа простор за складирање】 : Оваа мултифункционална тесна решетка за чевли има повеќеслојно простор за складирање и складирање на корпи за вртење, што може флексибилно да ги чува сите видови чевли во животот. 【Широка апликација】 : Оваа решетка за чевли за влез погоден за влезови, ходници, дневна соба, студија, спална соба, коридор, бања, кујна и балкон или на кое било друго место во домот.

Избор на клиенти..