• Свеж
Приемник за прибирање на метежот 2 инчи, 41918 фунти јачина на кршење, никогаш не 'рѓа заграда за приемници, тешка и цврста со 3/4' 'Д прстенеста количка, додатоци за влече
zoom_in

Приемник за прибирање на метежот 2 инчи, 41918 фунти јачина на кршење, никогаш не 'рѓа заграда за приемници, тешка и цврста

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

★ Совршено вклопуваат 2 "приемници за приемници - лабораториски тест на 419181. Вашиот живот за да ве поврзете лентата за влечење со 2 '' топка. Исто така, вклучени се и 5/8 игла, 3/4 окови и црвени окови, силиконски мијалници, што може да го намали бучавата. ★ Гаранција за доживотно време - 100% гаранција за задоволство. Галванизиран метал нуди одлична заштита од 'рѓа и корозија, правејќи или добар избор. Галванизираниот челик има облога од цинк оксид за да го заштити челикот од елементи што доведуваат до корозија и оксидација. Галванизираниот е исто така голема вредност бидејќи ја одржува јачината и издржливоста на оковата. .

Избор на клиенти..