• Свеж
Camco Black Standard Awning Clip за светло на јажето - се лизга во каналот за ролери за да се создаде удобна кука | Две висечки позиции | Има партиски светла, RV светла, жици светла -
zoom_in

Camco Black Standard Awning Clip за светло на јажето - се лизга во каналот за ролери за да се создаде удобна кука | Две висечки

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Се лизга во каналот за ролери за да се создаде удобна кука. Заоблен клип безбедно сместува светло на јажето. Две висечки позиции. Издржлив пластичен материјал е отпорен на временски услови. Држи светла на јаже, партиски светла и жици. Тип на вклопување : Универзално вклопување. Се лизга во каналот за ролери за да се создаде удобна кука. Заоблен клип безбедно сместува светло на јажето. Две висечки позиции. Издржлив пластичен материјал е отпорен на временски услови. Држи светла на јаже, партиски светла и жици. Тип на вклопување : Универзално вклопување.

Избор на клиенти..