• Свеж
Државен универзитет во Монтана Билингс, жолти џокети MSU MSUB јакни винил деклап лаптоп вода за шише со шише за автомобили
zoom_in

Државен универзитет во Монтана Билингс, жолти џокети MSU MSUB јакни винил деклап лаптоп вода за шише со шише за автомобили

DEN 175.84

Стока
check Достапно.

Премиум налепници-Овие налепници и декорации се професионално печатени на висококвалитетен винил на отворено одделение, обезбедувајќи живописни бои што се издвојуваат. Лесно ставете ја на која било мазна површина : едноставно исчистете ја областа, нанесете ја налепницата и нежно избришете ги сите воздушни меури, работејќи од центарот нанадвор. Повеќекратни намени - Нашите премија налепници и декорации ви даваат можност да ги користите на бројни начини. Ставете ги на прозорец, лаптоп или компјутер, автомобил, шише со вода или која било друга тврда површина. Направени во Соединетите Американски Држави - сите наши налепници и решенија се направени во Соединетите Американски Држави во нашиот објект во Чикаго. Секоја налепница е спакувана во 100% рециклиран плоча од картон, направен со 35% пост-потрошувачки производ. Пустински кактус - Ние сме овластено деловно претпријатие со седиште во Чикаго. Пустинскиот кактус има договори за лиценцирање за професионални лиги, бројни колеџи и универзитети, како и други организации. Официјално лиценциран производ - пустинскиот кактус е официјално лиценциран продавач на оваа институција, што значи дека институцијата ги одобри дизајнот и пустинскиот кактус плаќа авторски хонорари за употреба на ознаките. Премиум налепници-Овие налепници и декорации се професионално печатени на висококвалитетен винил на отворено одделение, обезбедувајќи живописни бои што се издвојуваат. Лесно ставете ја на која било мазна површина : едноставно исчистете ја областа, нанесете ја налепницата и нежно избришете ги сите воздушни меури, работејќи од центарот нанадвор. Повеќекратни намени - Нашите премија налепници и декорации ви даваат можност да ги користите на бројни начини. Ставете ги на прозорец, лаптоп или компјутер, автомобил, шише со вода или која било друга тврда површина. Направени во Соединетите Американски Држави - сите наши налепници и решенија се направени во Соединетите Американски Држави во нашиот објект во Чикаго. Секоја налепница е спакувана во 100% рециклиран плоча од картон, направен со 35% пост-потрошувачки производ. Пустински кактус - Ние сме овластено деловно претпријатие со седиште во Чикаго. Пустинскиот кактус има договори за лиценцирање за професионални лиги, бројни колеџи и универзитети, како и други организации. Официјално лиценциран производ - пустинскиот кактус е официјално лиценциран продавач на оваа институција, што значи дека институцијата ги одобри дизајнот и пустинскиот кактус плаќа авторски хонорари за употреба на ознаките. Овие налепници од пустинскиот кактус се официјално лиценциран производ и се одобрени од колеџ/универзитет. Нашите налепници се направени во Соединетите Американски Држави, во нашиот објект во Чикаго, ИЛ.

Избор на клиенти..