• Свеж
Лежишта На Предните Тркала и Комплет За Заптивки за хонда XR50R 2000 2001 2002 2003
zoom_in

Лежишта На Предните Тркала и Комплет За Заптивки за хонда XR50R 2000 2001 2002 2003

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

ТОКМУ ОНА што ВИ ТРЕБА : овој комплет содржи 2 Лежишта и 1 Печат. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ДЕЛОВИ : Boss Bearing продава делови што ги исполнуваат или надминуваат стандардите НА OEM. Сите Лежишта се претходно подмачкани и имаат гумени заптивки со двојна усна со ниско влечење од двете страни. Двојните запечатени лежишта ги надминуваат металните заштитени лежишта бидејќи ги чуваат нечистотијата и водата. Сите Заптивки се двојни усни и гумени капсулирани со внатрешна пружина од нерѓосувачки жартиери за максимални перформанси на запечатување. БЕСПЛАТНА СТАНДАРДНА ИСПОРАКА во рок од 1 работен ден. Ве молиме имајте предвид дека испораката на испорачани предмети, откако ќе го напушти нашиот магацин може да биде одложена врз основа на РАСПОРЕДОТ за испорака НА USPS и Fed Ex, особено помеѓу Денот на Благодарноста и Божиќ. ИГРАЈТЕ ПОВЕЌЕ И ТРОШЕТЕ ПОМАЛКУ : Носењето Шефови ги има деловите за замена што ви се потребни за да ги задржите ВАШИТЕ АТВ, ХИВ, Нечистотија, Уличен Велосипед и Моторни Санки надвор од гаражата и назад во акција. Нашите комплети ви заштедуваат пари и време со тоа што ви ги даваат сите делови што ви се потребни за да го поправите или надградите вашето возење на едно место. МИР на УМОТ : Секој Производ Што Носи Шеф доаѓа со 1-годишна гаранција што ве штити по купувањето. Уверени сме дека нашите производи ќе работат откако ќе се инсталираат во вашето возило. Но, во редок случај тоа да не го стори, ние ќе го замениме во секое време во рок од една година од вашата нарачка. Ако имате проблем, ние ќе го преземеме секој чекор за да ви помогнеме. Комплет за лежишта и заптивки на предните Тркала : хонда XR50 R 2000 2001 2002 2003kit Содржи : 2 Лежишта 1 лежишта со Заптивки имаат гумени заптивки со двојно влечење од двете страни. Двојните запечатени лежишта ги надминуваат металните заштитени лежишта бидејќи ги чуваат нечистотијата и водата. Сите Заптивки се двојни усни и гумени капсулирани со внатрешна пружина од нерѓосувачки жартиери за максимални перформанси на запечатување. БЕСПЛАТЕН корисен лист за совети за инсталација ќе биде вклучен во набавките на комплетот за сите тркала и оски. Забелешка : ве Молиме прегледајте ја сликата на производот за точна претстава на содржината на производот.

Избор на клиенти..