• Свеж
Миленичето на рајан Снабдува Чешел За Куче За Завршна Обработка На Камиони, 77 Иглички, Рачка Од Бамбус
zoom_in

Миленичето на рајан Снабдува Чешел За Куче За Завршна Обработка На Камиони, 77 Иглички, Рачка Од Бамбус

DEN 271.84

Стока
check Достапно.

Отплеткувања и чешли. Отплеткувања и чешли. Совршен за палта со долга и средна должина. Одржлив, еколошки бамбус. 77 пина. ЗОШТО TRUCRAFT? - Трукрафт беше инспириран од чувари и професионалци за миленичиња кои бараа производи кои комбинираат висококвалитетни резултати со еколошки, одржливи материјали и состојки. Од ова едноставно барање, Се роди Трукрафт. Тргнавме да произведуваме стручно изработени производи кои настапуваат на највисоко ниво и се"едноставно одржливи". Секогаш кога е можно, користиме пакување што може да се рециклира или компостира. Трукрафт е создаден и за чувари и за професионалци кои бараат производи кои комбинираат висококвалитетни резултати со одржливи материјали и состојки.

Избор на клиенти..