• Свеж
Кампување прибор за опстанок лажица вилушка со шише може да се отвори 5in1 мултифункционален прибор за приемци од не'рѓосувачки челик за прибор за патувања на отворе
zoom_in

Кампување прибор за опстанок лажица вилушка со шише може да се отвори 5in1 мултифункционален прибор за приемци од не'рѓосувачки

DEN 79.84

Стока
check Достапно.

Технички спецификации : . Боја : Црно, злато, сребро. Големина : 18*3,5*3,2 см. Технички спецификации : . Боја : Црно, злато, сребро. Големина : 18*3,5*3,2 см. Технички спецификации : Боја : црна, златна, сребрена големина : 18*3,5*3,2 см.

Избор на клиенти..