• Свеж
Вибратор на роза играчка за жени, клиторичен јазик лижејќи играчки мини мали вибратори со 9 режими и 9 моќни вибрации, водоотпорни сексуални играчки за возрасни за п
zoom_in

Вибратор на роза играчка за жени, клиторичен јазик лижејќи играчки мини мали вибратори со 9 режими и 9 моќни вибрации, водоотпорни

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

【Задоволство од јазик што лиже на возрасни】 Phanxy возрасни розови играчки има уникатна функција за вибрации за ликување на јазик. 【2 во 1 клиторичен јазик вибратори со 16 режими】 Добијте ја оваа играчка за рози за возрасни жени = 1 играчка за клиторичен јазик (9 режими на лижење) + 1 мини тивок вибратор. (9 моќни режими на вибрации). 【Силиконски и шепот на телото на телото】 Вибраторот на возрасниот јазик е изработен од силикон со добар квалитет, пријателски за кожата. Нежните за допирање и чувство, а бучавата е помала од 50 d B, скоро занемарлива. 【Дневен водоотпорен и полнач】 Вибраторот за возрасни рози има рејтинг на водоотпорен IPX7. Со USB кабел. Полнење за 2 часа, работното време ќе биде 1 час. 【Дискретен пакет】 Вашата приватност е наш приоритет, производот доаѓа во дискретно пакување, никој нема да знае што има во кутијата. 【Задоволство од јазик што лиже на возрасни】 Phanxy возрасни розови играчки има уникатна функција за вибрации за ликување на јазик. 【2 во 1 клиторичен јазик вибратори со 16 режими】 Добијте ја оваа играчка за рози за возрасни жени = 1 играчка за клиторичен јазик (9 режими на лижење) + 1 мини тивок вибратор. (9 моќни режими на вибрации). 【Силиконски и шепот на телото на телото】 Вибраторот на возрасниот јазик е изработен од силикон со добар квалитет, пријателски за кожата. Нежните за допирање и чувство, а бучавата е помала од 50 d B, скоро занемарлива. 【Дневен водоотпорен и полнач】 Вибраторот за возрасни рози има рејтинг на водоотпорен IPX7. Со USB кабел. Полнење за 2 часа, работното време ќе биде 1 час. 【Дискретен пакет】 Вашата приватност е наш приоритет, производот доаѓа во дискретно пакување, никој нема да знае што има во кутијата. Вибраторот на розовиот јазик на фанкси клиториката е еден од најмоќните уреди за стимулација на клити за возрасни на денешниот пазар. За разлика од другите вибрирачки секс играчки за секс, наместо нешто заоблено или ригидно, фанксискиот јазик роза вибратор, карактеристики на форма на усни. Во меѓувреме, тие клапи трепкаат со различна брзина и нивоа на интензитет за да се создадат сензации. 1 моќен мотор, 2 копчиња, може да работи два различни функционални режими на атмосфера, но тој е многу тивок. Благодарение на неговиот уникатен мини дизајн, можете да уживате во прецизно задоволство и/или плитка внатрешна стимулација со часови на крајот. Повеќе игри, отворајќи бескрајни пријатни можности за возрасни. Оваа играчка за возрасни Rose нуди девет координативни модели на лижење и девет различни нивоа на вибрации за да се осигурате дека ќе се симнувате секој пат. Исто така е изработено од свиленкан-мазен безбеден и мек силикон, може да се користи заедно со подмачкување базирана на вода.

Избор на клиенти..