• Свеж
Шрафцигер 13 парчиња/постави одвојување лесно инсталирање на возачот на влијанието хром-ванадиум челик анти-корозија завртка за завртки за издржлива алатка за поп?
zoom_in

Шрафцигер 13 парчиња/постави одвојување лесно инсталирање на возачот на влијанието хром-ванадиум челик анти-корозија завртка

DEN 743.20

Стока
check Достапно.

Тип на глава на завртка : Филипс. Материјал : Челик од хром-ванадиум. Карактеристики : Dismontable. Тип на глава на завртка : Филипс. Материјал : Челик од хром-ванадиум. Карактеристики : Dismontable. Опис100% Сосема нови и со висок квалитет на изработена хром-ванадиум челик, издржлив и сигурен. Висока цврстина, анти-влијание, анти-корозија.Датабибилен дизајн, не само што го поддржува Бит за завртки за завртки, исто така и за употреба на Occus. Мотоцикл, машини.ЕСЕС за инсталација и примена. Спецификации : Име на артикалот : Возач на влијанието на возачот : Сребрена материјал : Chrome-Vanadium Steelsize : Околу 23*4*4cmpackage Вклучува : 13pcs/сет на погон на удар : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите.2. Ве молиме, дозволете мало отстапување за податоците за мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Висока продавница за квалитет за вас! Испорака 1. Подготовка на време : Ни требаат 3-7 работни дена за да ја подготвиме вашата нарачка, игнорирајќи колку дена обработка останува. 2. Во нашата продавница не постои ограничена нарачка/вредност. Ние нудиме ширум светот за која било количина и која било вредност 3. АПО/ФПО/ДПО испорака се извинуваме што П.О. Кутии и воени адреси (АПО, ФПО) не можат да се испорачаат. Refound & Exchange Имаме тим за QA за да ги тестираме вашите нарачани производи правилно да функционираат пред да бидат спакувани и испратени до вас. Но, треба внимателно да ги потврдите деталите пред да купите. Ако имате какво било прашање во врска со политиката за враќање, ве молиме слободно контактирајте не! Нашата гаранција не сте 100% задоволни од квалитетот на вашата набавка, можете да ги вратите или разменувате вашите предмети во рамките 30 дена од датумот на испорачана. Побарајте : 1. Предмети добиени во рок од 30 дена од датумот на испорачана.2. Предмети добија неискористени, неоштетени и во оригинален пакет.3. Надоместокот за враќање на испорака ја плати Купувачот. Специфики на главата : Тип на глава.

Избор на клиенти..