• Свеж
KCE најновата промена на ноктите за време на ноктите за промена на температурата УВ гел за полски гел за нокти за лак за нокти Полски 10мл / 1 -ви -
zoom_in

KCE најновата промена на ноктите за време на ноктите за промена на температурата УВ гел за полски гел за нокти за лак за нокти

DEN 406.24

Стока
check Достапно.

Боја : Бургундија. Пакетот вклучува : 1 ПЦС гел лак за нокти Белешка : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3см. Нето WT : 15ml. Тип на ставка : Полски за нокти. Боја : Бургундија. Пакетот вклучува : 1 ПЦС гел лак за нокти Белешка : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3см. Нето WT : 15ml. Тип на ставка : Полски за нокти. Боја : 01#/02#/03#/04#/05#/06#/07#/08#/9#/010#/011#/012#/013#/014#/015#/016#/ 017 бр . Користете чистење за чистење за да ги избришете ноктите. Четка база (Заштитете ја точката на бојата на ноктот) и заздравете се со 36 W UV ламба за 1 минута LED ламба 90 Secondsbrush Gel Looling Gel Polish, лекувајќи со 36 W UV LAMP за 2 Minuter Blush Gel повторно да се полира, повторно, лекување со 36 W UV ламба за 2 минути четка од горниот слој, лекувајте со 36 W UV ламба за 2 минути, а потоа користете чистач Слика малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена мерка е +/- 1-3cm.item Специфики : Net WT : 15 Mlitem Тип : Полски за нокти.

Избор на клиенти..