• Свеж
Hallmark Keepsake Christmas Ornament 2022, моето срце е дома со вас компас, метал
zoom_in

Hallmark Keepsake Christmas Ornament 2022, моето срце е дома со вас компас, метал

DEN 96.00

Стока
check Достапно.

Изразувајте романтична loveубов или важноста на семејството со ова моето срце е дом со вас, чувајте го Божиќниот украс. Дизајнот на црвениот компас има стрела за вртење на срцето внатре. На украс : "Еве. Таму. Насекаде. Моето срце е дома со тебе. Loveубов". Лента со бела закачалка гласи : „2022.“. Мерки за украси на метални елка 2,25 "W x 2,77" H x 0,5 "D. Дизајниран од Тери Стигер, овој украс на новогодишна елка е спакувана во кутија за лесно давање подароци, зачувување и складирање. Со неспоредлива уметност и исклучителни детали, белег на Божиќ Орнаменти се совршени за зачувување на скапоцени спомени, во чест : "Еве. Таму. Насекаде. Моето срце е дома со тебе. Loveубов. "Белата лента за закачалки гласи : " 2022. ". Метални мерки за украси на новогодишна елка 2.25" W x 2.77 "H x 0,5" D. Дизајниран од Тери Стигер, овој украс за новогодишно дрво е спакуван во кутија за лесно давање подароци, зачувување и складирање. Со неспоредлива уметност и исклучителни детали, Божиќните украси на Hallmark Keepsake се совршени за зачувување на скапоцени спомени, одбележување на специјалните пресвртници и славење на индивидуални хоби и интереси.

Избор на клиенти..