• Свеж
Звучник за звучникот на звучникот на JHWSX, стерео, радио, водоотпорен звучник за бања, чаша за прикажување и вшмукување
zoom_in

Звучник за звучникот на звучникот на JHWSX, стерео, радио, водоотпорен звучник за бања, чаша за прикажување и вшмукување

DEN 545.60

Стока
check Достапно.

★ Врска : Брзо поврзете ги уредите како паметен телефон, подлога, лаптоп, компјутер, итн. ★ Радио : Добра изведба во радио, уживајте во локалните радио емитувања. ★ Водоотпорен : Погодно е да уживате во музика или FM радио во бања или кујна. Stand Ститок на чашата за сонце : Стабилно стои на маса, стаклен wallид и wallид на плочки. И е исто така добар звучник што може да застане стабилно на таблата со автомобили и шофершајбната на автомобилот. ★ Екран : Прикажете го времето, радиофреквенцијата, јачината на звукот и преостанатата батерија. Материјал на кабинетот : Пластика на списание Тип : Преносна Батница : Да, Функција на телефони : 1 Пауер Извор : Батерии на звучникот на звучникот : 1 Аудио Кросовер : Микрофон со целосен опсег : Дадисплеј Екран : Дајграмбек Функција : Радио, MP3 Water Proof : Дадис Плеј : Да.

Избор на клиенти..