• Свеж
Тексас Држете Ги Покер-Игра Момче Однапред
zoom_in

Тексас Држете Ги Покер-Игра Момче Однапред

DEN 201.60

Стока
check Достапно.

Натпреварувајте Се Во Режим На Еден Играч или Кариера. Целосна Тексас Холдем игра, вклучувајќи 5/10 Ограничување Игра, 25/50 Ограничување Игра, Тенџере Ограничување, И Без Ограничување Игра. Функцијата за внесување лозинка им овозможува на играчите да го зачуваат својот субсидирам за идните игри во Режим На Кариера. Играјте на турнири низ целата земја и на крајот натпреварувајте се во Вегас за Покер Шампионатот Во Тексас Холдем. Во Тексас Држете Ги Покер, тоа е "сите во" за играчи како што се натпреваруваат во еден играч или мултиплеер акција против до 10 компјутерски играчи. Преку кабел за врска, играчите исто така можат да предизвикаат четири пријатели во најпредизвикувачката покер игра На Играта Момче Однапред. Функцијата за зачувување лозинка им овозможува на играчите да го зачуваат својот субсидирам за идните игри. Повеќе канали што им овозможуваат на корисниците да го изберат најјасниот канал за да формираат група при скокање Со Фреквенција, радиото со распространет спектар автоматски избегнува пречки Вградена Внатрешна Внатрешна порта на Батеријата на антената; батеријата работи до 1 недела со едно полнење.

Избор на клиенти..