• Свеж
Алаза шарени регистарски таблички за плажа торба за намирници за намирници, тезга за туширање, базен за пливање
zoom_in

Алаза шарени регистарски таблички за плажа торба за намирници за намирници, тезга за туширање, базен за пливање

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Материјал : полиестер. Големина : 20,5 x 7,3 x 15 инчи, 0,6 инчи удобни ленти. Карактеристики : Пространа главен оддел, торбата има патент на врвот за да ги чувате сите ваши работи безбедни. Внатрешниот џеб PVC може да одговара на вашиот мобилен телефон, копчињата. Постојат 2 џебови од мрежи внатре може да ги задржат вашите предмети одделени и организирани. 2 џебови од страна за да ги држите шишињата со вода, папучи, сонцето или сонцето за сонце. Капацитет : Доволно голем за крпи, играчки, облека, лосиони, кармин, козметика, i Pad Air, Kindle. Повод : Совршен за плажа, пикник, базен, патување, спорт, пикник или теретана. Материјал : полиестер. Големина : 20,5 x 7,3 x 15 инчи, 0,6 инчи удобни ленти. Карактеристики : Пространа главен оддел, торбата има патент на врвот за да ги чувате сите ваши работи безбедни. Внатрешниот џеб PVC може да одговара на вашиот мобилен телефон, копчињата. Постојат 2 џебови од мрежи внатре може да ги задржат вашите предмети одделени и организирани. 2 џебови од страна за да ги држите шишињата со вода, папучи, сонцето или сонцето за сонце. Капацитет : Доволно голем за крпи, играчки, облека, лосиони, кармин, козметика, i Pad Air, Kindle. Повод : Совршен за плажа, пикник, базен, патување, спорт, пикник или теретана. Алаза е посветена Обезбедете производи со висок квалитет и го подобрува задоволството на клиентите. Одделни оддели за чување на предмети. Работни жени, медицински сестри, наставници и фудбалски мајки. Убави бои и обрасци за задоволување на различни потреби.

Избор на клиенти..