• Свеж
Dell PowerEdge C6320 24B 8x E5-2620 V4 8-Core 2.1GHz 768GB 24X 1.6TB SSD H330
zoom_in

Dell PowerEdge C6320 24B 8x E5-2620 V4 8-Core 2.1GHz 768GB 24X 1.6TB SSD H330

DEN 712.00

Стока
check Достапно.

По јазол : 768 GB на ECC DDR4 RAM меморија. По јазол : 24 x dell 1.6 TB 6 Gbps SAS 2.5 "SSD дискови. По јазол : H330 12 Gbps RAID CONTROLLER. 2x 1600 W вишок напојување. По јазол : 6x Dell 1.6 TB 6 GBPS SAS 2.5 "SSD Drives ^^ по јазол : H330 12 GBPS RAID CONTROLLER ^^ H330 12 GBPS RAID CONTROLLER ^^ 2x 1600 W вишок напојување со напојување ^^. Keybord. Keybord. Вклучено : Dell Power Edge C6320 24 x 2,5 "Hot Plug, сервер со 4 јазли и двојно напојување со напојување со топол приклучок од 1600 W. Секој јазол содржи 2x E5-2620 V4 Осум CORE 2.1 GHz процесори, 192 GB RAM меморија, 6x Dell 1.6 TB 6 GBPS SAS 2.5" Погони, H330. Не се вклучени : шини, рамка, оперативен систем ,, фиоки за хард диск (освен кога се вклучени хард дискови) и глувчето и тастатурата.

Избор на клиенти..