• Свеж
Нов LON0167 15PCS 27мм дијаметар Пиезо дискови Пиезоелектричен керамички бакар зуи филм (15 stcke 27mm Durchmesser Piezoscheiben Piezoelektrische Keramik Kupfer летен филм
zoom_in

Нов LON0167 15PCS 27мм дијаметар Пиезо дискови Пиезоелектричен керамички бакар зуи филм (15 stcke 27mm Durchmesser Piezoscheiben

DEN 144.32

Стока
check Достапно.

Име на производот : филм на зуи; Тип на погон : Пиезоелектриктип. Дијаметар : 27мм/ 1.06 "; Материјал : бакар, керамика. Главна боја : бел, златен тон. Тежина : 17g (Gewicht : 17 g. Пакет : 15 парчиња x Buincer филм (Paket : 15 PCS x летен филм. Име на производ : Buinker филм; Тип на погон : Пиезоелектриктип. Дијаметар : 27мм/ 1.06 “; Материјал : бакар, керамика. Главна боја : бел, златен тон. Дискови со дијаметар од 27 мм Пиезоелектричен керамички бакар зуи филм електронски компоненти 27мм дијазоелектричен бакар зуи филм .description in german15 stücke 27 mm durchmesser piezoscheibeiben piezoelektrischhe keramik kupfer летен филм Prododuktname Urchmesser : 27 mm / 1,06 '; материјал : Купер, Keramikhauptfarbe : Weiß, Goldtongewicht : 17 Gpaket : 15 PCS x летен филм.

Избор на клиенти..