• Свеж
Тегла за зачини од Ivyoiux со торба за складирање, зачинето шише со сол/држач за шеќер, тегла за гаџет за кампување на отворено 9 парчиња зелена
zoom_in

Тегла за зачини од Ivyoiux со торба за складирање, зачинето шише со сол/држач за шеќер, тегла за гаџет за кампување на отворено

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Тоа е од материјалот Xuqcah и Foimojsk Sealtment и Thurder Lover. Тоа е од материјалот Xuqcah и Foimojsk Sealtment и Thurder Lover. Големина на ivyoiux : 20x10.5x5.5cmmaterial : Glass Colour : Army Green Package Содржина : 9 x шишиња за зачинување1 x складирање Багоно горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени. малку поразлично од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3см.

Избор на клиенти..