• Свеж
Грифинс домашна рака врежано дрво Дедо Мраз Божиќен украс
zoom_in

Грифинс домашна рака врежано дрво Дедо Мраз Божиќен украс

DEN 1040.00

Стока
check Достапно.

Рачна врежана конструкција на цврсто дрво. Рачно насликани златни и сребрени тонови. Рачна врежана конструкција на цврсто дрво. Рачно насликани златни и сребрени тонови. Златната и сребрената декорација додаваат на деталите за резба на ова парче и тој дури има и брада од злато од злато, тој ќе биде богатство за наредните години. 5 инчи високи. Продадени индивидуално.

Избор на клиенти..