• Свеж
Млб Руно Детроит Тигри Карирани Сина/Портокалова, Ткаенина покрај Дворот
zoom_in

Млб Руно Детроит Тигри Карирани Сина/Портокалова, Ткаенина покрај Дворот

DEN 1200.00

Стока
check Достапно.

Навивајте За Упатствата За Перење : Тигрите, вашиот омилен тим НА МЛБ со ова руно МЛБ! Со лице против пилули ова меко, топло и пријатно руно е совршено за фрлања, ќебиња на стадиони, перници за седишта, капи, шалови, перници, елеци, пуловери и многу повеќе. Ова е лиценцирана ткаенина и не е наменета за комерцијална употреба. Инструкции за перење : Машинско Перење Ладно/Паѓање Суво Ниско-НЕ ПЕГЛАЈТЕ. 60 " Широк. Ткаенината се продава Со Инструкции За Перење : дворот и сече по нарачка. На пример, редоследот од 1 двор (Количина=1) е 60 "х 36". Редоследот на 3 јарди (Количина=3) е 60 "х 108".

Избор на клиенти..