• Свеж
Кобики Качо 2,3инч, чаша беж керамика направена во Јапонија
zoom_in

Кобики Качо 2,3инч, чаша беж керамика направена во Јапонија

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Кобики качо чаша. Боја е беж.Материјал е керамика. Големината е W2.3x2.3, h2.5inch. Кога сакате друга чаша за sake, пребарувате-watou.asia sake cup-. Не : машина за миење садови Да. : Микробранова бр : Орна. Целата ставка е бесплатна испорака. Поштенската пошта е вклучена во цена. Испраќам производ кој е помалку од 99 долари во сал или воздушна пошта со број за следење (ќе пристигне по 10-20 дена) и повеќе од 100 долари во EMS или UPS -от или Fed Ex (не можете да го изберете). Кобики качо чаша за саке. Пребарувате-Watou.asia Sake Cup-“. Не : машина за миење садови Да : Микробранова бр. : Печка. Целата ставка е бесплатна испорака. Поштенската пошта е вклучена во цена. Јас го испраќам производот кој е помалку од 99 долари во SAL или воздушна пошта со број за следење (ќе пристигне по 10-20 дена), а повеќе од 100 долари во ЕМС или UPS -от или Fed Ex (не можете да го изберете). Kobiki Kacho Sake Cup. Бојата со седиште е беж.Материјал е керамика. Големината е W2.3x2.3, h2.5inch. Кога сакате друга чаша за саке, пребарувате-watou.asia sake cup-.

Избор на клиенти..