• Свеж
Dingzz Tissue Tissue Decoration Home Decoration Anti-Raptop Tissop Tisse Silicone Tissable Tissue Tissue за бања Дома хотел и канцеларија
zoom_in

Dingzz Tissue Tissue Decoration Home Decoration Anti-Raptop Tissop Tisse Silicone Tissable Tissue Tissue за бања Дома хотел

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Овој капак на кутијата со ткиво е изработен од силикон, а врвот е изработен од ABS. Трајни и водоотпорни, лесни за носење и не се лесни за кршење. Не е лесно да се валка, но лесен за миење и чистење, што го прави траен и практичен. Кутијата за ткиво усвојува пролетен дизајн, мек и еластичен. Не грижете се за хартиена крпа што паѓа кога ќе истече. Ја менува висината на фиоката за хартија, секогаш ве потсетува на количината на хартија што останува без да ја отворите фиоката. Не зазема простор, лесен за чување и носење. Минималистичкиот дизајн и боите на бонбони го надополнуваат секој декор, а држачот на салфетка обезбедува стилски простор за складирање за вашата кујна маса, биро, вклучена, бар или бања countertop. Овој капак на кутијата со ткиво е изработен од силикон, а врвот е изработен од ABS. Трајни и водоотпорни, лесни за носење и не се лесни за кршење. Не е лесно да се валка, но лесен за миење и чистење, што го прави траен и практичен. Кутијата за ткиво усвојува пролетен дизајн, мек и еластичен. Не грижете се за хартиена крпа што паѓа кога ќе истече. Ја менува висината на фиоката за хартија, секогаш ве потсетува на количината на хартија што останува без да ја отворите фиоката. Не зазема простор, лесен за чување и носење. Минималистичкиот дизајн и боите на бонбони го надополнуваат секој декор, а држачот на салфетка обезбедува стилски простор за складирање за вашата кујна маса, биро, вклучена, бар или бања countertop. Овој капак на кутијата со ткиво е изработен од силикон, а врвот е изработен од ABS. Трајни и водоотпорни, лесни за носење и не се лесни за кршење. Не е лесно да се извалка, но лесен за миење и чистење, што го прави трајно и практично. Кутијата за ткиво усвојува пролетен дизајн, мек и еластичен. Не грижете се за пешкир за хартија кога ќе завршите. Чувајте и носете. Минималистичкиот дизајн и бонбовите за бонбони го надополнуваат секој декор, а држачот на салфетка обезбедува стилски простор за складирање за вашата кујна маса, биро, бифе, бар или бања countertop. Може дури и да го мачкате и да го фрлите по волја за да го ослободите стресот/стресот .Колер : зелена, розова, светло блуз : 20.5x14.3x2.8cmeasy за да се отвори дизајнот на отворот на резервоарот, лесен за земање тенка хартија.

Избор на клиенти..