• Свеж
5x7 рамка за слика црна - сет на дрвени дрвени куќи од 3 со стаклена обвивка отпорна
zoom_in

5x7 рамка за слика црна - сет на дрвени дрвени куќи од 3 со стаклена обвивка отпорна

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Материјал со највисок квалитет : Нашата рамка за слики е идеална за фотографии со големина 5x7 инчи без МАТ и 4х6 инчи со МАТ. Овие рамки за слики се светло, но цврсти, дојдете со цврсто стакло пред стакло за да ја заштитите вашата слика. Совршено за Home & Office : Белиот душек во рамките на фотографијата одржува фотографии и уметнички дела што изгледаат одлично со години. Претворете ги вашите портрети, вештачки отпечатоци и секојдневни снимки во спектакуларен дисплеј. Разновиден дисплеј : Можете да ја закачите рамката за фотографии на wallидот или да ја поставите на масата. Рамката вклучува вградени метални јазичиња за лесен пристап за прикажување на вашите фотографии, картички и спомени. Лесно е да се монтира на вашиот wallид. Совршен подарок : Нашата рустикална бела рамка за слики поставена со својот класичен дизајн е совршени подароци и декорација за кој било дом или канцелариски декор. Одличен подарок за роденден и фестивали. Гаранција за задоволство : Купете со доверба, овие сет од 5x7 Picture Frame од 3 е опфатено со неверојатни работи 1 година гаранција. Материјал со највисок квалитет : Нашата рамка за слики е идеална за фотографии со големина 5x7 инчи без МАТ и 4х6 инчи со МАТ. Овие рамки за слики се светло, но цврсти, дојдете со цврсто стакло пред стакло за да ја заштитите вашата слика. Совршено за Home & Office : Белиот душек во рамките на фотографијата одржува фотографии и уметнички дела што изгледаат одлично со години. Претворете ги вашите портрети, вештачки отпечатоци и секојдневни снимки во спектакуларен дисплеј. Разновиден дисплеј : Можете да ја закачите рамката за фотографии на wallидот или да ја поставите на масата. Рамката вклучува вградени метални јазичиња за лесен пристап за прикажување на вашите фотографии, картички и спомени. Лесно е да се монтира на вашиот wallид. Совршен подарок : Нашата рустикална бела рамка за слики поставена со својот класичен дизајн е совршени подароци и декорација за кој било дом или канцелариски декор. Одличен подарок за роденден и фестивали. Гаранција за задоволство : Купете со доверба, овие сет од 5x7 Picture Frame од 3 е опфатено со неверојатни работи 1 година гаранција.

Избор на клиенти..