• Свеж
Axess Portable Bluetooth затворен/отворен 1.0 hi-fi цилиндар Гласен звучник со 2,5 рог USB порт и влезови на Aux сина
zoom_in

Axess Portable Bluetooth затворен/отворен 1.0 hi-fi цилиндар Гласен звучник со 2,5 рог USB порт и влезови на Aux сина

DEN 479.20

Стока
check Достапно.

Безбедно едноставно спарување за пријателско работење. USB поддршка и доаѓа со функција во линија, погодна за компјутер, среден, ТВ и друг аудио уред. Вградена батерија за полнење на литиум. Со A2 DP Bluetooth, музика безжичен поток од кој било уред со овозможено Bluetooth. Излези јасен звук и динамичен звучен ефект. Звучник. Звучник. Axess собира стил, креативност и функционалност, Bluetooth звучникот SPBT1100 не е исклучок. Има извршен звук и силни можности за Bluetooth за да се поврзе со кој било уред со овозможен Bluetooth. Сега е достапно во 4 бои.

Избор на клиенти..